Blog

تفاوت الماس با کریستال های سواروسکی

تفاوت الماس و سواروسکی تفاوت الماس و سواروسکی-الماس، سنگی از اعماق زمین و کریستال سواروسکی ساخته شده دست بشر است. اما شباهت و درخشندگی آن ها قدری به هم نزدیک است که بدون تخصص تشخیص آن ها امکان پذیر نیست. البته برخی ویژگی هایی وجود دارد که با دانستن آن ها میتوان الماس را شناخت. همچنین کریستال های سواروسکی .

موزه سواروسکی

موزه سواروسکی، اتریش شرکت سواروسکی، برند مطرح در زمینه جواهرات و کریستال. سازنده کریستال های زیورآلات، عدسی های عینک، تلسکوپ و لوازم تزئینی در راستای پیشروی در زمینه کریستال در سال ۱۹۹۴ با کمک هنرمند بزرگ آندره هلر (نویسنده و بازیگر) مشهور پارک تفریحی ساختند که به مناسبت صدمین سالگرد شرکت سواروسکی بود. این پارک در شهر واتنس اتریش .

استخراج الماس- سخت ترین روش استخراج در دنیا

استخراج الماس کجاست؟ الماس یکی از با ارزش ترین سنگ های قیمتی است که زمین در دل خود جای داده است. و همچنین یکی از سخت ترین روش استخراج در دنیا می باشد. دقیقا همان الماسی که در تمام دنیا برای به دست آوردنش تلاش، جرم و جنایت می کنند. همان الماسی که مردم آن را قیمتی ترین و .

پرفروش ترین ساعت های سواروسکی زنانه

پرفروش ترین ساعت سواروسکی-ساعت های سواروسکی یک از محبوب ترین ساعت های شناخته شده در جهان است که استقبال زیادی از طرف مردم و هنرمندان شده است. تنوع های بسیار زیادی که محصولات سواروسکی دارند، فرصت انتخاب را زیاد و قدرت انتخاب را سخت میکند. ساعت هایی با بهترین موتور ها و زیبایی هایی که هر چه به مدل .

لباس عروسی دختر سواروسکی به ارزش بیش از $1 میلیون دلار

ویکتوریا سواروسکی Victoria Swarovski دانیل سواروسکی که صاحب برند سواروسکی است. کسی که از زیورآلات تا تلسکوپ و لباس و حتی در صنعت ماشین هم کریستال های خود را وارد عرصه کرده است. پس مطمئنا در مراسم ازدواج دخترش ویکتوریا هم کریستال هایش را به نمایش میگذارد اما خلاقانه تر. ویکتوریا سواروسکی. خواننده و داور برنامه گات تلنت got .

لباس عروس باشکوه سواروسکی

سواروسکی در صنعت مد و فشن  جواهرات یکی از زینتی ترین، براق ترین، باشکوه ترین و شفاف ترین عنصری است که در همه قرون و سالیان از آن به عنوان زیورآلات برای دختران و زنان که در آن زمان اشرافی نام داشتند استفاده میشد. خاصیت هایی داشت. اما بیشترین هدفی که در استفاده از آن بود با ارزشمند بودن .
bulgari company

کمپانی بولگاری BULGARI

بولگاری BULGARI شرکت بولگاری سازنده جواهرات، عطر، نقره جات، زیورآلات، ساعت، هتل های بین المللی و …. است. ۱۸۸۴ شرکت بولگاری به دست sotirio Bulgari تشکیل شد. شرکت Bulgari، با خلاقیت هایی که در زمینه جواهرات داشت، توانست سریع خود را با مشهورترین شرکت های دیگر در صنعت جواهرات برساند و شهرت خود را پا برجا کند. در طی .

کمپانی کارتیر (CARTIER)

شرکت CARTIER کارتیر (CARTIER) یک شرکت فروش جواهرات است که در زمینه طراحی، تولید و توزیع فعالیت دارد. کارتیر توسط شخصی به نام لویی کارتیر در سال ۱۸۴۷ به وجود آمد. این شرکت زیر نظر خانواده کارتیر بود اما سالها بعد در سال ۱۹۶۴ شرکتی به نام ریشمون آن را خریداری کرد که ریشه سوئیسی داشت. جواهر پادشاهان لقبی .
فوت استاد آواز

محمدرضا شجریان درگذشت، بزرگ مرد موسیقی به دیدار معشوق رفت

محمدرضا شجریان بزرگ مرد موسیقی و استاد آواز ایران بارها بستری شد و اخیرا درمان خود را در مراقبت های ویژه سپری میکرد و بعد از گذشت مدتی در سن ۸۰ سالگی درگذشت. اولین خبر از پسر ایشان (همایون شجریان)  منتشر شد که محمد رضا شجریان در بیمارستان در کنار پدر بود. مردم با شنیدن این خبر در پشت .
جواهرات و سواروسکی

جواهرات و سواروسکی

جواهرات و سواروسکی جواهرات و سواروسکی-جواهرات یکی از زینتی ترین، براق ترین، باشکوه ترین و شفاف ترین عنصری است که در همه قرون و سالیان از آن به عنوان زیورآلات برای دختران و زنان که در آن زمان اشرافی نام داشتند استفاده میشد. خاصیت هایی داشت. اما بیشترین هدفی که در استفاده از آن بود با ارزشمند بودن و .